Valk huren

30 aanbieders gevonden. Niet alleen het formaat verschilt per verhuurbedrijf, maar ook het type valk is vaak anders. Hou hier rekening mee.

Top 30 verhuurbedrijven

Alle afstanden

  • 50 km
  • 75 km
  • Alle afstanden

De Kuilart

228 km Koudum

De Randmeren bootverhuur

170 km Biddinghuizen

watersportcentrum 't Garijp

240 km Goingarijp

Bootverhuur Naarderbos

166 km Naarden

Haddock Watersport

170 km Almere

Jachthaven Zuidwesthoek

263 km Haren

Sail College

161 km Kamperland

Watersportcentrum Sloterplas

178 km Amsterdam

Zeilschool & Bootverhuur Het Uitgeestermeer

197 km Uitgeest

De Kaag

170 km Kaag

Het Veerse Gat

161 km Veere

waterfront jachtcharter

152 km Kortgene

Jachthaven Stenhuis

169 km Aalsmeer

Eemhof Watersport & Beachclub

157 km Zeewolde

Paviljoen aan't Wiede

206 km Wanneperveen

Botenverhuur Van Vliet

257 km Zevenhuizen

Vinkeveen haven

160 km Vinkeveen

Zeilschool Propsma

263 km Leeuwarden

Watersportbedrijf De Arne

156 km Arnemuiden

De Roerganger

41 km Roermond

Dolfijn Watersport & Recreatie

100 km Mook

De Lauwer

285 km Lauwersoog

Jachthaven De Drait

251 km De Wilgen

Anja Watersportbedrijf

Zorgeloos en voordelig een boot huren in Grou!

249 km Grou

Zorgeloos en voordelig een boot huren in Grou!

Zeilschool de Viking

151 km Wolphaartsdijk

Tijsterman Bootverhuur

157 km Nieuwkoop

Nexus jachthaven

174 km Amsterdam

Bootverhuur Pean

Direct aan de Wijde Ee

248 km Akkrum

Direct aan de Wijde Ee

De Lelie

144 km Rotterdam

Aquavitesse

143 km Bruinisse

Prijs per dag:

Huuralternatieven

Laser zeilboot - Huren.nl - 1

Laser zeilboot

Bijvoorbeeld: Laser pico, Laser Vago, Laser 2000, Laser2

v.a. 25,-
Kajuitzeilboot - Huren.nl - 1

Kajuitzeilboot

Optimist kinderzeilboot - Huren.nl - 1

Optimist kinderzeilboot

v.a. 20,-

<h2 dir="ltr"> Een heerlijke dag op het water met een gehuurde valk

Wil je met je vrienden een dagje het water op? Organiseer je een familiedag en houden jullie van zeilen? Huur dan een valk voor een heerlijke, relaxte zeildag. Een valk is een zeilboot voor de rustige zeiler. Voor deze simpele boot hoef je dan ook maar weinig zeilervaring te hebben. Een korte zeilcursus kan soms al genoeg zijn. Over het algemeen kunnen er 6 mensen aan boord gaan, maar dit kan verschillen per verhuurbedrijf. Ben je op zoek naar een open zeilboot, dan is het huren van een valk, pampus of randmeer de juiste keuze. Door er een dektent bij te huren, kun je zelfs in de boot overnachten. Let op! Vanwege de lage boeg is deze zeilboot niet geschikt om te varen op het IJsselmeer of de Waddenzee. Blijf daarom op de binnenwateren. Hou er rekening mee dat sommige verhuurbedrijven een minimale leeftijd van 18 jaar hanteren.

Tips voor het huren van een valk

Een valk huur je over het algemeen per dag, maar kan ook voor een weekend of een week gehuurd worden. In de winter liggen de meeste boten in het dok voor onderhoud en kunnen dus niet gehuurd worden. Hou er rekening mee dat de huurprijzen tijdens het hoogseizoen hoger zullen liggen. Naast de huurprijs kun je rekenen op borgkosten en eventuele schoonmaakkosten. Ook vragen sommige verhuurders bij het reserveren om een voorschot. Zwemvesten hoef je vrijwel nooit te huren. Deze worden door de verhuurder meegegeven. Ben je op zoek naar een boot met iets meer snelheid? Huur dan een laser zeilboot of een motorboot. Willen de kids graag leren zeilen? Kies dan voor een optimist.

 

Gerelateerde categorieën