RWA Vinck
Pluspunt is dat je per dagdeel kunt huren. En wat jullie kunnen verbeteren ? Ik zou het niet weten. Service is gewoon uitstekend! Groet Raymond Vinck
Maandag t/m vrijdag: 9:00-17:30rnZaterdag: 9:00-11:00 en 19:00-20:00rnZondag: rustdag
Pluspunt is dat je per dagdeel kunt huren. En wat jullie kunnen verbeteren ? Ik zou het niet weten. Service is gewoon uitstekend! Groet Raymond Vinck
Goede service, prettig contact. Er is maar 1 verbeterpunt de telefoon. Je moet vaker 3 x terugbellen voor dat je iemand aan de lijn hebt. Voor de rest prima.
zeer goede service en zeer hulpzaam en vriendelijk en goedkoop gr alex
Last moment beslissing, snelle respons en ook vlot een busje tussendoor kunnen ritselen zodat ook de geplande huurder na ons op tijd kon huren en wij toch geholpen waren.
Snelle services, zeker als je van te voren reserveert. Zorg dat je op tijd aanwezig bent dan ben je ook snel weer weg. Mogelijkheid tot wisselen van de gereserveerde auto, top geregeld!
Uitstekende service en perfect materiaal voor een goede prijs.
Goede en snelle service! .Er wordt, voordat je de wagen mee krijgt, gekeken welke beschadigingen er al zijn en deze worden genoteerd. Ook zijn ze goedkoop qua kosten van de huur.
Goede klantenservice!
Er zijn 4533 reviews geschreven bij Kiyoh.com met een gemiddelde score van 9.1.
Wij maken dat je wegkomt! Huur per kilometer en betaal niet voor kilometers die je niet gebruikt. Bovendien kun je bij Adrem per dagdeel of per avond te huren. Kortom: huur alleen voor de tijd en de afstand die je nodig hebt.
Maandag tm vrijdag: 9:00 - 17:00, Zaterdag: 8:00 - 17:00, Zondag: gesloten
Bezorgen vanaf € 15,-